Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on maj 1, 2020 in Wnętrze |

Willa jak ze snów

Willa jak ze snów

Kto nie chce mieć wymarzonego domu? Życie w willi to także sposób na życie.Kiedy zaczniesz mieszkać w willi z ogrodem, basenem, niską zabudową, w pięknym miejscu, które zbudujesz zgodnie ze swoimi życzeniami i potrzebami, może naprawdę spodoba ci się życie na najwyższym poziomie, kto wie.
Wille są symbolem statusu i definicją luksusu w projektowaniu wymarzonego domu. Jednak projekty luksusowych willi niekoniecznie odnoszą się do rozległych i drogich domów. Oprócz uderzającej architektury budynek taki posiada nowoczesny design, ekscytującą mieszankę betonu, szkła, drewna i kamienia, dużą wentylację i symetrię wzornictwa oraz wielopoziomowe konstrukcje, które tworzą luksusowy wertykalny dom na ograniczonej przestrzeni jeśli znajdują się w miastach.

Budowa prywatnej willi to nie jest doświadczenie, którym może żyć każdy człowiek. Wiele rodzin mieszkających w willi nie stworzyło własnej willi lub kupiło ją lub mieszka w wynajmie. Liczba osób, które mają szansę na zbudowanie własnej willi we własnym miejscu według własnych marzeń, potrzeb i możliwości jest niewielka. W rzeczywistości wiemy, że w przeszłości, kiedy ludzie mieszkali głównie na obszarach wiejskich, każda rodzina budowała własne domy na określonej działce. W dzisiejszych czasach o wiele lepiej jest to zagadnienie zrealizować z pomocą ekspertów, gdyż grunty są trudne do znalezienia i drogie, a do tego dochodzi wiele ekspertyz i procedur prawnych w kwestiach związanych z budownictwem.

Willa z klasycznymi akcentami

Klasyczne połączenie betonu, drewna i szkła przyczynia się do „efektu wow” luksusowej architektury tej nowoczesnej willi. Czyste linie i ostre kąty odzwierciedlają współczesny styl na zewnątrz domu. Rozległe okna łączą wnętrze ze światem zewnętrznym. Solidna metalowa balustrada chroniąca górne piętra i ciepło drewnianych paneli w elewacji łączą industrialny wygląd z elegancją nowoczesnego stylu projektowania. Zewnętrzny wygląd przywodzi na myśl modernistyczne apartamenty które mogą znajdować się wewnątrz.

Dom wielopoziomowy

Ostra krawędź pochyłego dachu wyznacza granice tego wielopoziomowego domu. W oderwaniu od normalności dach pochyla się w stronę domu. Dom ma gładkie betonowe ściany i niezaprzeczalnie eleganckie wykończenie. Odważne połączenie różu, szarości i bieli tworzy elegancką i nowoczesną willę. Architektura willi wydaje się być elegancka dzięki drewnianemu ogrodzeniu.

Proste linie i belki

Wyraźne linie, ostre krawędzie i solidne belki sprawiają, że ten projekt willi jest wyjątkowy. Kreatywność architektów dobrze wyraża się w liniach zadaszenia wystających z konstrukcji. Kontrast kolorów tworzony przez szare belki podtrzymujące żółtą markizę wygląda oszałamiająco. Otwarta ceglana ściana elewacji uzupełnia przeszklone okna na parterze od podłogi do sufitu oraz szklaną balustradę pierwszego piętra. Zielona ściana dzieląca elewację domu na dwie części dodaje ekscytacji projektowi architektonicznemu tej wspaniałej willi.

Odważny i piękny zarazem

Ten prosty projekt willi łączy nowoczesną luksusową architekturę ze stylem kolonialnym. Otwarta ceglana ściana przypomina przeszłość, a duże szklane okna są szykowne i nowoczesne. Okna na parterze sięgające od podłogi do sufitu łączą wnętrze z pięknym ogrodem na zewnątrz. Okna obrazowe na ostatniej kondygnacji oprawione w biały beton dodają stylu i blasku strukturze elewacji. Pionowy ogród zdobi ścianę stojącą między domem, wtapiając willę w naturalne otoczenie.