Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on sie 29, 2019 in Remont i budowa |

Bramy garażowe marki Hormann

Bramy garażowe marki Hormann

Hormann to ceniony producent bram garażowych oraz innych elementów (między innymi drzwi oraz napędów). Wybierając dowolny asortyment z bogatej oferty firmy zyskujesz pewność, że kupujesz coś porządnego, na co wpływa ponad 80 lat doświadczenia i stałego rozwijania oferowanych rozwiązań.

  1. Zalety bram segmentowych
  2. Automatyczna brama do garażu

Wbrew pozorom wybór idealnej bramy garażowej nie jest łatwym zadaniem. Zanim więc postanowisz zamówić nową bramę, sprawdź na co należy zwrócić szczególną uwagę, aby odpowiednio dopasować ją do budynku i potrzeb domowników.

Zalety bram segmentowych

Dzięki zróżnicowanej ofercie marki Hormann, która obejmuje przeróżne bramy garażowe, bez problemu znajdziesz zarówno modele pasujące do klasycznej zabudowy jak i takie, które można zamontować w nowoczesnym budownictwie. Jednym z takich rozwiązań są bramy garażowe segmentowe, które pozwalają zaoszczędzić wiele miejsca. Jest to więc świetny wybór dla niewielkich pomieszczeń. Brama segmentowa sprawdzi się również wtedy, gdy brama wjazdowa jest za wąska i kierowcy nie mogą wygodnie wjeżdżać lub wyjeżdżać z garażu. Wybierają taką uniwersalną bramę możesz zyskać nawet do 14 dodatkowych centymetrów szerokości przejazdu.

Automatyczna brama do garażu

Duży komfort dają natomiast bramy automatyczne, które pozwalają wyeliminować wiele niedogodności. Przykładem może być to, że dzięki takiemu rozwiązaniu zapomniesz o uciążliwej konieczności opuszczania auta za każdym razem, gdy chcesz skorzystać z samochodu lub wracasz do domu po ciężkim dniu. Wybierając natomiast bramy uchylne zyskasz gwarancję bezpieczeństwa. Spełniają one wymogi PN-EN 13241-1, czyli wysokie normy europejskie. Dzięki temu możesz być spokojny o rzeczy, które przechowujesz w garażu. Rozwiązania marki Hormann, z którymi możesz zapoznać się na stronie http://hormann.pl/ obejmują także napędy do bram garażowych, które charakteryzują się niezawodnością. Odpowiednio dobrany napęd do bramy będzie działał bez żadnych przestojów nawet wtedy, gdy brama jest często otwierana przez domowników.

Jak widzisz wcale nie trzeba poświęcać dużych ilości wolnego czasu, aby znaleźć bramy garażow, które spełnią swoje zadanie i będą ozdobą domu. Wybór sprawdzonego producenta da ci pewność, że nowa brama sprawdzi się podczas użytkowania, a jednocześnie zaskoczy cię atrakcyjna cena tego typu rozwiązań. Pozostałych informacji udzieli ci pracownik firmy, z którym możesz skontaktować się przez dostępny na stronie formularz. Znajdziesz tam również katalog produktów, który ułatwi ci znalezienie odpowiedniej bramy. Warto jednak zastanowić się nad wymiarami. Jeżeli nie możemy sobie pozwolić na tradycyjne wymiary, na rynku są bramy garażowe do niskiego nadproża.

Projekty garaży – bramy.