Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on kwi 14, 2022 in Remont i budowa |

Metalowe dekoracje na taras

Metalowe dekoracje na taras

Jednym z najbardziej oryginalnych i niebanalnych pomysłów na dekoracje balkonowe i tarasowe jest metaloplastyka artystyczna, czyli ozdobne wyroby z metalu. Różnorodność i piękno tych rękodzielniczych dzieł zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów! Jakie metalowe dekoracje warto wybrać do aranżacji tarasu? Oto garść inspiracji.

Dekoracje metalowe stojące na taras

Do grona metaloplastycznych ozdób zaliczają się między innymi nietuzinkowe dekoracje stojące. To fantazyjne, nieszablonowe meble i stojaki, które świetnie wyglądają na tarasie, na parkietach gresowych, betonowych i marmurowych. Jakie dekoracje metalowe stojące pasują na taras? Wszystko zależy od tego, jaki styl na nim dominuje – na taras industrialny warto na przykład wybrać czarne, metalowe stojaki na rośliny albo metalowe, proste lampiony.

Na tarasie, zaaranżowanym w stylu klasycznym bądź rustykalnym, pięknie wyglądają dekoracyjne kury metalowe, czarne – to nietuzinkowa ozdoba, która ożywia aranżację. Jeśli zależy Ci na tym, by utrzymać na tarasie porządek, zwróć uwagę na metaloplastyczne, wolnostojące regały i stoliki, na których z powodzeniem zmieszczą się doniczki z ziołami i kwiatami.

Praktyczne dekoracje metalowe do roślin

Nie wyobrażasz sobie tarasu bez bujnej roślinności i sezonowych kwiatów? Postaw na dekoracje Dąstal! To gustowne donice, kwietniki i wazony, w których możesz trzymać kwiaty żywe lub sztuczne. Metalowe wyroby Dąstal wyróżnia nowoczesny, minimalistyczny design i funkcjonalność. To trwałe, eleganckie ozdoby, które przetrwają wiele sezonów bez rdzy i zacieków!

Dąstal to miejsce, w którym znajdziesz też estetyczne, metalowe osłonki do doniczek. Dzięki nim ukryjesz mało eleganckie, plastikowe donice i zyskasz nieprzeciętną aranżację. Osłonki mają dekoracyjne, roślinne motywy oraz oryginalne uchwyty w postaci jutowych linek.

Szukasz nowych inspiracji i pomysłów, jakie metalowe ozdoby sprawdzą się na Twoim tarasie? Obejrzyj katalog produktów Dąstal i wybierz metaloplastykę dopasowaną do Twojej koncepcji!